KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14624360
nr 1462 4360
Sten Birger Rudnäs
(f. 1932), Sverige
Oljemålning, Solnedgång. Signerad. Olja på pannå, 40x32, yttermått inklusive ram: 50x42 cm
Sten Birger Rudnäs, svensk bildkonstnär född 1932.
Utrop:
500 kr
måndag 25 april 2022
kl 20:06:11
Sten Birger Rudnäs
Läs mer om Sten Birger Rudnäs